Agenda:
1. Uticaj fizičke aktivnosti na psihički život pojedinca
• Efekti fizičke aktivnosti na biohemijske strukture u mozgu – zašto je sat vremena treninga najmoćnija stvar koju možemo uraditi za svoj mozak
• Psihološki aspekti treninga – uticaj treninga na samopouzdanje, osećaj subjektivnog blagostanja i mentalno zdravlje
2. Život je igra, možeš je igrati ili biti igran
• Kako doći u kontak i razviti svoje pune potencijale
• Kako dostići najbolju verziju sebe
3. Vežbom do vrha
• Skup tehnika i metoda za postizanje i održavanje motivacije kroz razvijanje svesnosti
Biografija:
Đorđe Stojković, psiholog čija su osnovna istraživačka interesovanja vezana za psihobiološke teorije ličnosti, kao i neurofiziološke osnove psihotičnih i organskih psihičkih poremećaja, poput hroničnog moždanog sindroma, kao i celokupnog psihičkog života. Specifična znanja i aktivnosti – eklektički pristup psihoterapiji kroz primenu tehnika iz geštalt terapije, biheviorističke terapije, te integrativne psihoterapije; pohađanje radionica u okviru integrativne psihoterapijske škole u Novom Sadu; te, posedovanje iskustva u držanju brojnih radionica u polju mentalnog zdravlja i prevladavanja stresa.
Stefan Mihaljević, psihoterapeut integrativnog pristupa koji uključuje veliki broj razlicitih psihoterapijskih skola kroz rad na kognitivnom, emocionalnom i telesnom aspektu ličnosti. Veruje u holistički pristup razvoja ličnosti gde telo i um čine neraskidivu i jedinstvenu celinu. Vec dugi niz godina se bavi fitnesom, poseduje i licencu iz ove oblasti zbog ličnog interesovanja i istraživanja načina na koje se trening može koristiti kao deo psihoterapijskih tehnika. Držao veliki broj radionica na temu razvoja licnosti i dostizanja sopstvenog maksimalnog potencijala.